12 bodů

Vše o bodovém systému nejen pro vybodované řidiče

Poradna k přečinu Neposkytnutí první pomoci / nepřivolání záchranky

Na této stránce naleznete všechny otázky a odpovědi z Poradny k bodovému systému související s přečinem Neposkytnutí první pomoci / nepřivolání záchranky.

Rizeni pod vlivem alkoholu

TAZATEL30. července 2015 (21:19)

Dobry den,
Pritel jel na skutru a vyboural se. Nikomu se nic nestalo, nikdo jiny nebyl ucastnikem dopravni nehody,nebyla zadna skoda na majetku,jen na skutru a pritel je poskrabany.Byla vsak u toho policie, pritel napred tvrdil, ze jsem ridila ja, vybourali jsme se a ja utekla. Ja byla ale v praci. Na misto nehody jsem dojela,az kdyz tam byla policie. A tuto skutecnost, ze jsem ridila, jsem vyvratila. Nic se mnou sepsano na miste nebylo, policii to bylo jasne. Pritel nadychal pres 2,5promile. V minulosti mu byl odebran RP na 10mesicu kvuli alkoholu v krvi pod 1 promile.Pokutu nezaplatil, ale RP mu byl vracen. Coz moc nechapu.
Hned na miste nehody dal statni zastupce navrh na vzeti do vazby do cely predbezneho zadrzeni. Nevim,co se tam odehralo,ja prijela,az sedel v aute.
Chci se zeptat, co mu hrozi, jaky trest asi?
A co by hrozilo me,kdybych skutecne odjela z mista nehody a neposkytla 1.pomoc?
Zobrazit vlákno Rizeni pod vlivem alkoholu na samostatné stránce.

Reagovat

RE: Rizeni pod vlivem alkoholu

ODBORNÍK30. července 2015 (21:47)

Příteli hrozí minimálně toto: Řízení ve stavu vylučujícím způsobilost (alkohol a návykové látky) S tou vazbou je to divné. Vám by hrozilo toto: Neposkytnutí první pomoci / nepřivolání záchranky

Reagovat


chci se zeptat

TAZATEL7. května 2013 (00:10)

dobry vecer chci se zeptat pritelkyne srazila autem ciklistu ten utrpel vazne zraneni pritelkyne smista cinu odjela a neposkytla prvni pomoc ale vzapeti se sla prihlasit na policii co ji tedka hrozi dekuji
Zobrazit vlákno chci se zeptat na samostatné stránce.

Reagovat

RE: chci se zeptat

ODBORNÍK7. května 2013 (17:24)

To je velmi vážné, bude to: Nehoda s usmrcením nebo těžkou újmou na zdraví a navíc: Neposkytnutí první pomoci / nepřivolání záchranky To neposkytnutí pomoci je velmi závažné. Polehčující okolností může být to, že se přihlásila sama.

Reagovat

RE: RE: chci se zeptat

TAZATEL8. května 2013 (10:42)

co ji hrozi a jestli se to neda uhrad na podminku nebo domaci vezeni dekuji

Reagovat

RE: RE: RE: chci se zeptat

ODBORNÍK8. května 2013 (18:57)

Nejspíše podmínka + zákaz činnosti.

Reagovat


Nenalezli jste zde odpověď na Vaši otázku k dopravnímu přestupku "Neposkytnutí první pomoci / nepřivolání záchranky"? Navštivte sekci Poradna, kde můžete vložit novou otázku.

Sdílejte...