12 bodů

Vše o bodovém systému nejen pro vybodované řidiče

alkohol 0,3% (dotaz k bodovému systému)

alkohol 0,3%

TAZATEL24. března 2012 (11:42)

Dobrý den včera mi bylo naměřeno 0,3% v dechu a poslední měření mi zůstalo na 0,23% jaky vliv to mají tyto poslední měření u přestupkové komise? Jak tohle vůbec probíhá, děkuji M.

Reagovat

RE: alkohol 0,3%

ODBORNÍK24. března 2012 (13:20)

Promiňte, ale bez znalosti spisu nelze na Váš dotaz kvalifikovaně odpovědět. Spíš je to otázka právní pomoci prostřednictvím advokáta.

Reagovat

RE: RE: alkohol 0,3%

TAZATEL24. března 2012 (15:26)

nevím jaký spis mám jen doklad o odebraní řidičského průkazu s důvodem zadržení: cituji dne 24.03 2012 v obci č.Rud. provedena dechová zkouška : za deset jedna s 0,3% pak za sedm jedna 0,24% a pak za tři jedna 0,23% s tím že bylo zahájeno správní řízení je to první přestupek nemám žádný záznam body mi odebrány nikdy nebyli jen chci vědět jak se toto posuzuje ve správním řízení ?

Reagovat

RE: RE: RE: alkohol 0,3%

ODBORNÍK24. března 2012 (21:11)

Byl Vám zadržen řidičský průkaz?

Reagovat

RE: RE: RE: RE: alkohol 0,3%

TAZATEL25. března 2012 (17:20)

ano byl je to divné ?

Reagovat

RE: RE: RE: RE: RE: alkohol 0,3%

ODBORNÍK25. března 2012 (23:12)

Přiznal jste policistům požití alkoholu?

Reagovat

RE: RE: RE: RE: RE: RE: alkohol 0,3%

TAZATEL26. března 2012 (08:37)

Poprvé ne ale po dechové zkoušce tlačili na pilu tak jsem přiznala deci vina asi sem mela stát za svým jenže oni mě nezastavili na silnici já sem dojela před garáž tam sem vypnula auto a oni mě mezitím dojel blikli majákama a chtěli doklady a pak dechovou zkoušku ptala jsem se co jsem provedla jenže oni se se mnou nebavili když jsem jim říkala že tady parkuju že nikam nejedu tak nebyli nějak moc příjemní tak já nevím co mám dělat jako matka samoživitelka sem totálně bez peněz a na malé vesnici bez papíru totálně v háji!!!

Reagovat

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: alkohol 0,3%

UŽIVATEL A26. března 2012 (17:41)

To si děláte srandu? Proč jste neřekla, že jste vozidlo neřídila? Vůbec jste jim neměla dýchat.Teď budou proti Vám vedena dvě správní řízení. Jedno o samotném přestupku a jedno ohledně zadržení řidičského průkazu. Já být Vámi, tak okamžitě podám námitku směřující k oboum řízení. Námitka musí být důvodná a nejlépe musí poukazovat na nějaké pochybení ze strany zasahujících policistů. Nevím, jak se celá situace odehrála. Zda jelo policejní auto celou dobu za Vámi nebo zda přijelo až k Vám domu. Kdyby za Vámi přímo nejeli, tak by jste mohla říci, že řídila známá (nejlépe osoba blízká)a že po zajetí na Váš pozemek jste se v řízení vystřídali a vy jste pak dojela ke garáži a ta známá mezitím odešla.Na Vašem soukromém pozemku Vás mohou jen těžko za něco pokutovat. Vím, zní to velice nepravděpodobně, ale myslím, že by to jistou míru pochybnosti vyvolat mělo a správní orgán by Vám řidičský průkaz vrátit měl ještě před tím, než rozhodne o jeho zadržení do skončení přestupkového řízení (do 5 dnů od přestupku). Pokud jste již od obecního úřadu obdržela písemné vyjádření o zadržení ŘP, tak počítejte s tím, že Vám ho vrátí až bude rozhodnuto o přestupku. V žádném případě bych být Vámi s přestupkem nesouhlasila a tentokrát bych byla být Vámi neoblomná.

Reagovat

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: alkohol 0,3%

TAZATEL26. března 2012 (18:33)

nejspíš jeli za mnou auto jsem viděla celou dobu v zrcátku jenže já bydlím v bytovce a přístupovka není soukromá, já zajela ke garáži a policejní vůz mě dojížděl teprv problik zastaveno sem už měla vypnula sem motor a zhasla světla a už jsem byla venku když mě došli tak sem se ptala co potřebují a oni že doklady já na ně, že ne ,že parkuji a jdu domu jenže byl tam se mnou kámoš nadranej jak drateník a chytrej jak radio tak policajti byli hustý at dejchnu sem řekla ze nemám důvod ze sem nepila jenže oni nebyli fakt dvakrát příjemní a dejchnout sem nakonec musela, ach jo sem neměla, měla sem se nechat odvézt rovnou na krev jenže proč sakra já tam parkuju a jet sem nikam nechtěla blbka no a co teď? doklady v háji a pokuta o tý ani nemluvím!!!

Reagovat

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: alkohol 0,3%

TAZATEL27. března 2012 (14:16)

prosím Vás myslíte že má nějaký smysl podat tu námitku není mi totiž jasné jestli s tím tvrzením proti konání policie něco zmůžu!Nebot jsem zastavila a nikam sem jet nechtěla?

Reagovat

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: alkohol 0,3%

ODBORNÍK27. března 2012 (21:18)

Jasně že ano.

Reagovat

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: alkohol 0,3%

TAZATEL27. března 2012 (21:25)

ok díky ale ja vůbec nevím kam to mam podat jak se to píše a komu to doručit vubec nevím nic zjistit to mam kde prosím Vás? počítám že mám tak dva dny!!Jinak Vám díky za trpělivost sem fakt totální laik!

ReagovatPomohly Vám tyto informace? Ohodnoťte prosím...
 

Podobné dotazy

PČR provedla pouze jedno měření, je to důvod pro neuznání
Dobrý den, včera jsem byl zastaven policií čr, kdy mě bylo naměřeno 1,56 promile, nicméně nebylo provedeno druhé měření (ani jsem k...
16. ledna 2015
alkohol za volantem
Dobrý den , při kontrole mi bylo naměřeno 0,3 a kontrolní měření bylo 0,24 při dechové zkoušce.Před jízdou jsem nepožila žádný...
2. března 2012
alkohol
Dobrý den při měření jsem nadýchal 0,07 alkoholu a při opakovaném měření 0,06.Jaký trest mohu očekávat?děkuji
29. dubna 2015
Hodnocení alkoholu v dechu
Zdravím Vás, na ČMI v Metrolologickém fóru pro Policii a na MDČR - Metodika měření alkoholu v dechu 114-MP-C0008-08 Měření alkoholu v...
18. srpna 2015
zbytkový alkohol
Dobrý den, včera jsem byl zastaven PČR a v dechu mi bylo naměřeno 0,3 promile. Po 5 minutách byla hodnota 0,27 promile. Byl jsem převezen na...
26. června 2017


Vyhledávání v Poradně


Ostatní příspěvky v poradně k bodovému systému:

Na této stránce je zobrazen příspěvek alkohol 0,3% v poradně k bodovému systému na webu 12bodů.cz. Můžete se podívat i na ostatní dotazy nebo rovnou vložit nový dotaz.

Navigace:

Sdílejte...

Mohlo by se hodit...

Autokamera