12 bodů

Vše o bodovém systému nejen pro vybodované řidiče

Výhody služby mojeID

Přihlašování přes mojeID přináší uživatelům internetu řadu výhod. Na této stránce jsou popsány základní charakteristiky této služby.

Jediný uživatelský účet pro "celý internet"

Každý uživatel internetu se musí neustále registrovat na dalších a dalších stránkách - třeba při nakupování v e-shopech, diskuzních fórech apod. Se službou mojeID se vyhnete neustálému vyplňování registračních formulářů a vymýšlení hesel. Pokud na jakýchkoliv stránkách uvidíte ikonu "Přihlásit se přes mojeID", stačí jedno kliknutí - už žádná další registrace ani zadávání hesla.

Bezplatné používání

Služba mojeID je uživatelům k dispozici zcela zdarma. Za používání služby mojeID po Vás nikdo nebude chtít ani korunu, nikdo Vám nebude vnucovat žádné služby. Jedná se o čistě nekomerční projekt.

Bezpečí zaručeno

Službu mojeID poskytuje sdružení CZ.NIC, které kromě jiného spravuje všechny národní domény (.cz) a je na pomyslném vrcholu celého českého internetu. Role CZ.NIC na českém internetu je analogická k roli České národní banky na bankovním trhu.

Snadná registrace

Pro zřízení bezplatného účtu mojeID stačí vyplnit registrační formulář. Na rozdíl od běžných registrací je potřeba vyplnit o trochu více údajů o sobě. Možná Vám registrace zabere o několik minut více, než jste zvyklí, ale vynaložená energie se Vám v budoucnu bohatě vrátí - na žádných partnerských stránkách už se nebudete muset nikdy registrovat.

Založit bezplatný účet mojeID  Přihlásit se přes mojeID


Sdílejte...

Mohlo by se hodit...

Autokamera